Verenigingsnood: gezocht voorzitter...

Het artikel, waarvoor een aantal bestuursleden in ons clubhuis werd geïnterviewd, verscheen op zaterdag 15 september in de Telegraaf.

Aandacht vragen voor probleem sportclubs

Doel van het artikel is om aandacht te vragen voor een probleem waar (sport)verenigingen tegenwoordig mee te maken hebben. Helaas, voor onze vereniging nog steeds een actueel probleem. We zoeken nog een nieuwe voorzitter. Niet dat het helpt, maar het is dan wel fijn om te lezen/weten dat je niet de enige vereniging bent die hiermee kampt.

Wie neemt het stokje over?

Laat je niet afschrikken door de insteek van het artikel. Ik heb mijn periode als voorzitter als erg leerzaam ervaren. Bovendien brengt het je op plekken waar je anders niet komt. Je hebt niet alleen contact met andere verenigingen, maar ook met o.a. de KNLTB, Sportraad, politiek, scholen en welzijnsorganisaties. Je krijgt de mogelijkheid aan te schuiven bij vergaderingen van de Sportraad, deel te nemen aan workshops van de KNLTB en ViaVie Welzijn en het tennistoernooi in Rosmalen te bezoeken. Waar wacht je nog op?

Door Jeanet Nijland

Terug naar overzicht